banner
banner
China - CSL
China - CSL
08:30 am
Dalian Yifang F.C.
Shanghai Shenhua
10:30 am
Guangzhou Evergrande
Shenzhen
12:35 pm
Shandong Luneng
Guangzhou RandF
12:35 pm
Shanghai SIPG
Beijing Guoan
intl - CAF Confederation Cup
intl - CAF Confederation Cup
11'
Zamalek
Berkane
Italy - Serie A
Italy - Serie A
02:00 pm
Torino
Lazio
05:00 pm
Sampdoria
Juventus
07:30 pm
AS Roma
Parma
07:30 pm
Atalanta
Sassuolo
07:30 pm
Cagliari
Udinese
07:30 pm
Fiorentina
Genoa
07:30 pm
Inter
Empoli
07:30 pm
Spal
AC Milan
Italy - Serie B
Italy - Serie B
05:00 pm
Venezia
Salernitana
08:00 pm
Pescara
Verona
Spain - Segunda Division
Spain - Segunda Division
11:00 am
Almeria
Alcorcon
03:00 pm
Gimnastic
Elche
05:00 pm
Tenerife
R. Oviedo
06:00 pm
Granada CF
Cadiz CF
07:00 pm
Extremadura UD
Lugo
Turkey - Süper Lig
Turkey - Süper Lig
05:00 pm
Fenerbahce
Antalyaspor
05:00 pm
Goztepe
Ankaragucu
05:00 pm
Kayserispor
Erzurum BB
05:00 pm
Yeni Malatyaspor
Bursaspor
Albania - Superliga
Albania - Superliga
03:30 pm
Kastrioti
Teuta
03:30 pm
Laci
KF Tirana
03:30 pm
Partizani
Kukesi
03:30 pm
Skenderbeu
Luftetari Gjirokastra
Algeria - Ligue 1
Algeria - Ligue 1
10:30 pm
Constantine
USM Alger
10:30 pm
CR Belouizdad
Bel Abbes
10:30 pm
ES Setif
MO Bejaia
10:30 pm
Paradou
Tadjenant
04:00 pm
Medea
Saoura
10:30 pm
Oran
Hussein Dey
10:30 pm
JS Kabylie
Bordj Bou Arreridj
10:30 pm
MC Alger
Mlila
Argentina - Argentino A
Argentina - Argentino A
07:00 pm
Deportivo Madryn
Alvarado
07:30 pm
Defensores Belgrano VR
San Jorge
Argentina - Prim C Metro
Argentina - Prim C Metro
07:00 pm
Dock Sud
Berazategui
Armenia - Premier League
Armenia - Premier League
02:00 pm
Pyunik Yerevan
Ararat Yerevan
Australia - National Premier League
Australia - National Premier League
06:00 am
Canberra FC
Cooma
2'
Canberra Olympic
Woden Weston
06:00 am
Tuggeranong Utd
Belconnen United
Austria - 1. Liga
Austria - 1. Liga
09:30 am
Ried
A. Klagenfurt
09:30 am
Vorwarts Steyr
BW Linz
Belgium - Pro League
Belgium - Pro League
01:30 pm
Antwerp
Charleroi
Brazil - Serie A
Brazil - Serie A
08:00 pm
Santos
Internacional
08:00 pm
Flamengo RJ
Athletico-PR
11:00 pm
Gremio
Atletico-MG
11:00 pm
Bahia
Fluminense
11:00 pm
Cruzeiro
Chapecoense-SC
Brazil - Serie B
Brazil - Serie B
08:00 pm
Atletico GO
Vitoria
Brazil - Serie C
Brazil - Serie C
07:30 pm
Ypiranga FC
Tombense
10:00 pm
Botafogo PB
Imperatriz
09:00 pm
Luverdense
Volta Redonda
09:00 pm
Globo
Treze PB
09:00 pm
Sampaio Correa
Ferroviario
10:00 pm
Boa
Paysandu PA
Brazil - Serie D
Brazil - Serie D
07:00 pm
Gaucho
Brusque
07:00 pm
Itaborai
Hercilio Luz
08:00 pm
AE Altos
Central SC
07:30 pm
Brasiliense
Ituano
07:30 pm
Ipora
Corumbaense
08:00 pm
Academica Vitoria
Jacuipense
08:00 pm
America PE
Serrano PB
08:00 pm
Campinense
ASA
08:00 pm
Cianorte
SER Caxias
08:00 pm
Foz do Iguacu
Boavista
08:00 pm
Gurupi
Itabaiana
08:00 pm
Operario MS
Anapolina
08:00 pm
Patrocinense
Uniao Rondonopolis
08:00 pm
Santa Cruz de Natal
River-PI
08:00 pm
Tubarao
Sao Caetano
09:00 pm
SAO Raimundo PA
Atl. Roraima
09:00 pm
Sergipe
Salgueiro
11:00 pm
Galvez
Santos AP
Cambodia - C-League
Cambodia - C-League
09:30 am
Electricite Du Cambodge
Soltilo Angkor
09:30 am
Kompong Cham
NagaWorld
09:30 am
Sports Academy
Svay Rieng
12:00 pm
Phnom Penh Crown
Kirivong Sok Sen Chey
Cameroon - Elite ONE
Cameroon - Elite ONE
04:00 pm
Dragon de Yaounde
APEJES Academy
04:00 pm
Stade Renard
Cotonsport
04:00 pm
Bafang
Les Astres
04:00 pm
Bamenda
Fovu Baham
04:00 pm
Union Douala
New Star
Canada - Canadian Soccer League
Canada - Canadian Soccer League
01:30 am
Brantford
Serbian W. E.
12:30 am
Ukraine United
Real Mississauga
Chile - Primera Division
Chile - Primera Division
07:45 pm
Antofagasta
Union La Calera
FT
Colo Colo
A. Italiano
05:30 pm
Deportes Iquique
U. De Chile
08:00 pm
Curico Unido
Palestino
10:30 pm
U. De Concepcion
O'Higgins
Chile - Primera B
Chile - Primera B
09:00 pm
Nublense
Club Deportes Santa Cruz
12:00 am
San Luis
Barnechea
11:00 pm
La Serena
Rangers
09:00 pm
S. Wanderers
S. Morning
03:00 am
Copiapo
San Felipe
08:30 pm
Deportes Temuco
Valdivia
Czechia - Czech Liga
Czechia - Czech Liga
02:00 pm
Jablonec
Liberec
02:00 pm
Plzen
Ostrava
02:00 pm
Slavia Prague
Sparta Prague
Czechia - 3. liga: CFL
Czechia - 3. liga: CFL
09:30 am
Karlovy Vary
Kraluv Dvur
04:00 pm
Brozany
Olympia Radotin
04:00 pm
Stechovice
Litomericko
04:00 pm
Vrchovina
Vyskov
Czechia - 3. liga: MSFL
Czechia - 3. liga: MSFL
09:30 am
Karlovy Vary
Kraluv Dvur
04:00 pm
Brozany
Olympia Radotin
04:00 pm
Stechovice
Litomericko
04:00 pm
Vrchovina
Vyskov
Czechia - 4. liga: Divizie A
Czechia - 4. liga: Divizie A
02:30 pm
Pardubice B
Dvur Kralove
04:00 pm
Rakovnik
Admira Prague
04:00 pm
Sedlcany
Aritma Prague
02:00 pm
Brezova
Brandys n. Labem
04:00 pm
Benatky
Kolin
09:30 am
Havlickuv Brod
Nove Sady
03:30 pm
Bystrc
Stara Rise
04:00 pm
Slavoj Polna
Humpolec
04:00 pm
Strani
Velka Bites
04:00 pm
Zdirec n. D.
Lanzhot
09:30 am
Opava B
Slavicin
04:00 pm
Frydlant n. O.
Hermanice
04:00 pm
Kozlovice
Bruntal
04:00 pm
Sumperk
Prerov
Czechia - 4. liga: Divizie B
Czechia - 4. liga: Divizie B
02:30 pm
Pardubice B
Dvur Kralove
04:00 pm
Rakovnik
Admira Prague
04:00 pm
Sedlcany
Aritma Prague
02:00 pm
Brezova
Brandys n. Labem
04:00 pm
Benatky
Kolin
09:30 am
Havlickuv Brod
Nove Sady
03:30 pm
Bystrc
Stara Rise
04:00 pm
Slavoj Polna
Humpolec
04:00 pm
Strani
Velka Bites
04:00 pm
Zdirec n. D.
Lanzhot
09:30 am
Opava B
Slavicin
04:00 pm
Frydlant n. O.
Hermanice
04:00 pm
Kozlovice
Bruntal
04:00 pm
Sumperk
Prerov
Czechia - 4. liga: Divizie C
Czechia - 4. liga: Divizie C
02:30 pm
Pardubice B
Dvur Kralove
04:00 pm
Rakovnik
Admira Prague
04:00 pm
Sedlcany
Aritma Prague
02:00 pm
Brezova
Brandys n. Labem
04:00 pm
Benatky
Kolin
09:30 am
Havlickuv Brod
Nove Sady
03:30 pm
Bystrc
Stara Rise
04:00 pm
Slavoj Polna
Humpolec
04:00 pm
Strani
Velka Bites
04:00 pm
Zdirec n. D.
Lanzhot
09:30 am
Opava B
Slavicin
04:00 pm
Frydlant n. O.
Hermanice
04:00 pm
Kozlovice
Bruntal
04:00 pm
Sumperk
Prerov
Czechia - 4. liga: Divizie D
Czechia - 4. liga: Divizie D
02:30 pm
Pardubice B
Dvur Kralove
04:00 pm
Rakovnik
Admira Prague
04:00 pm
Sedlcany
Aritma Prague
02:00 pm
Brezova
Brandys n. Labem
04:00 pm
Benatky
Kolin
09:30 am
Havlickuv Brod
Nove Sady
03:30 pm
Bystrc
Stara Rise
04:00 pm
Slavoj Polna
Humpolec
04:00 pm
Strani
Velka Bites
04:00 pm
Zdirec n. D.
Lanzhot
09:30 am
Opava B
Slavicin
04:00 pm
Frydlant n. O.
Hermanice
04:00 pm
Kozlovice
Bruntal
04:00 pm
Sumperk
Prerov
Czechia - 4. liga: Divizie E
Czechia - 4. liga: Divizie E
02:30 pm
Pardubice B
Dvur Kralove
04:00 pm
Rakovnik
Admira Prague
04:00 pm
Sedlcany
Aritma Prague
02:00 pm
Brezova
Brandys n. Labem
04:00 pm
Benatky
Kolin
09:30 am
Havlickuv Brod
Nove Sady
03:30 pm
Bystrc
Stara Rise
04:00 pm
Slavoj Polna
Humpolec
04:00 pm
Strani
Velka Bites
04:00 pm
Zdirec n. D.
Lanzhot
09:30 am
Opava B
Slavicin
04:00 pm
Frydlant n. O.
Hermanice
04:00 pm
Kozlovice
Bruntal
04:00 pm
Sumperk
Prerov
Denmark - Superliga
Denmark - Superliga
04:00 pm
FC Copenhagen
Nordsjaelland
04:00 pm
Midtjylland
Esbjerg
04:00 pm
Odense
Brondby
05:00 pm
Aarhus
Randers FC
Denmark - 2nd Division: East
Denmark - 2nd Division: East
02:00 pm
AB Copenhagen
Skive
Denmark - 2nd Division: West
Denmark - 2nd Division: West
02:00 pm
AB Copenhagen
Skive
Ecuador - Primera A
Ecuador - Primera A
FT
Dep. Cuenca
Guayaquil City
06:00 pm
Aucas
Tecnico U.
08:15 pm
Mushuc Runa
Emelec
10:45 pm
Delfin
Ind. del Valle
Ecuador - Primera A
Ecuador - Primera A
FT
Dep. Cuenca
Guayaquil City
06:00 pm
Aucas
Tecnico U.
08:15 pm
Mushuc Runa
Emelec
10:45 pm
Delfin
Ind. del Valle
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Germany - Oberliga: Bayern
Germany - Oberliga: Bayern
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Germany - Oberliga: Bremen
Germany - Oberliga: Bremen
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Germany - Oberliga: Hamburg
Germany - Oberliga: Hamburg
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Germany - Oberliga: Hessen
Germany - Oberliga: Hessen
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Germany - Oberliga: Niedersachsen
Germany - Oberliga: Niedersachsen
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Germany - Oberliga: Nordost-Nord
Germany - Oberliga: Nordost-Nord
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Germany - Oberliga: Nordost-Sud
Germany - Oberliga: Nordost-Sud
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Germany - Oberliga: NRW
Germany - Oberliga: NRW
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Germany - Oberliga: Schleswig-Holstein
Germany - Oberliga: Schleswig-Holstein
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Germany - Oberliga: Sudwest
Germany - Oberliga: Sudwest
02:00 pm
Bergisch Gladbach
FC Viktoria 08
02:00 pm
Duren
Hurth
02:15 pm
Frechen
Breinig
02:15 pm
Merten
Wegberg-Beeck
02:30 pm
Deutz
Hennef
02:30 pm
VfL Vichttal
Friesdorf
02:00 pm
TuRU Dusseldorf
Germania Ratingen
02:30 pm
Siegburger
Freialdenhoven
02:00 pm
Union Nettetal
Jahn Hiesfeld
02:00 pm
Bocholt
SW Essen
02:00 pm
Hilden
Dusseldorf-West
02:00 pm
Meerbusch
SSVg Velbert
02:00 pm
Schonnebeck
FSV Duisburg
02:00 pm
SC Velbert
Homberg
02:00 pm
Speldorf
Baumberg
02:30 pm
FC Monheim
Kleve
02:00 pm
Ahlen
Ennepetal
02:00 pm
ASC 09 Dortmund
Schalke II
02:00 pm
FC Gutersloh
Hammer SpVgg.
02:00 pm
Gievenbeck
Eintracht Rheine
02:00 pm
Holzwickeder SC
Brunninghausen
02:00 pm
Siegen
Sprockhovel
02:00 pm
Westfalia Rhynern
TuS Haltern
Holland - Topklasse: Saturday
Holland - Topklasse: Saturday
01:30 pm
Blauw Geel
Westlandia
01:30 pm
Dongen
HBS
01:30 pm
EVV
UNA
01:30 pm
GOES
OSS '20
01:30 pm
HSC '21
Jong Volendam
01:30 pm
HV and CV Quick
KVV Quick 20
01:30 pm
Oostzaan
USV Hercules
01:30 pm
TEC
ADO 20 Heemskerk
Holland - Topklasse: Sunday
Holland - Topklasse: Sunday
01:30 pm
Blauw Geel
Westlandia
01:30 pm
Dongen
HBS
01:30 pm
EVV
UNA
01:30 pm
GOES
OSS '20
01:30 pm
HSC '21
Jong Volendam
01:30 pm
HV and CV Quick
KVV Quick 20
01:30 pm
Oostzaan
USV Hercules
01:30 pm
TEC
ADO 20 Heemskerk
Italy - Lega Pro 1: Girone A
Italy - Lega Pro 1: Girone A
03:00 pm
Rimini
Virtus Verona
Italy - Lega Pro 1: Girone B
Italy - Lega Pro 1: Girone B
03:00 pm
Rimini
Virtus Verona
Nigeria - NPFL
Nigeria - NPFL
04:00 pm
Abia Warriors
Kano Pillars
04:00 pm
Delta Force
Plateau United
04:00 pm
Go Round
Gombe
04:00 pm
Heartland
El Kanemi
04:00 pm
Ifeanyi Ubah
Akwa United
04:00 pm
Rivers United
Bendel
04:00 pm
Sunshine Stars
MFM FC
04:00 pm
Wikki Tourist
Enugu Rangers
04:00 pm
Katsina Utd
Enyimba
04:00 pm
Niger Tornadoes
Kwara
04:00 pm
Remo Stars
Lobi Stars
04:00 pm
Yobe Stars
Nasarawa
Russia - Premier League
Russia - Premier League
12:00 pm
Dynamo Moscow
Arsenal Tula
12:00 pm
FK Anzi Makhackala
Ural
12:00 pm
Krasnodar
Rubin Kazan
12:00 pm
Lokomotiv Moscow
Ufa
12:00 pm
Zenit Petersburg
Yenisey
12:00 pm
Akhmat Grozny
FK Rostov
12:00 pm
CSKA Moscow
FK Krylya Sovetov Samara
12:00 pm
Orenburg
Spartak Moscow
Russia - 2. Division: Center
Russia - 2. Division: Center
03:00 pm
Saratov
Lipetsk
03:00 pm
T. Moscow
Saturn Ramenskoye
12:00 pm
Kaluga
Khimki 2
02:00 pm
FK Strogino Moscow
Krasnogorsk
02:00 pm
Salyut-Belgorod
R. Volgograd 2
03:00 pm
Kvant
Khimik Novomoskovsk
03:00 pm
Leningradets
Vladimir
03:30 pm
Znamya Truda
Dolgoprudny
Russia - 2. Division: East
Russia - 2. Division: East
03:00 pm
Saratov
Lipetsk
03:00 pm
T. Moscow
Saturn Ramenskoye
12:00 pm
Kaluga
Khimki 2
02:00 pm
FK Strogino Moscow
Krasnogorsk
02:00 pm
Salyut-Belgorod
R. Volgograd 2
03:00 pm
Kvant
Khimik Novomoskovsk
03:00 pm
Leningradets
Vladimir
03:30 pm
Znamya Truda
Dolgoprudny
Russia - 2. Division: South
Russia - 2. Division: South
03:00 pm
Saratov
Lipetsk
03:00 pm
T. Moscow
Saturn Ramenskoye
12:00 pm
Kaluga
Khimki 2
02:00 pm
FK Strogino Moscow
Krasnogorsk
02:00 pm
Salyut-Belgorod
R. Volgograd 2
03:00 pm
Kvant
Khimik Novomoskovsk
03:00 pm
Leningradets
Vladimir
03:30 pm
Znamya Truda
Dolgoprudny
Russia - 2. Division: Ural-Povolzhye
Russia - 2. Division: Ural-Povolzhye
03:00 pm
Saratov
Lipetsk
03:00 pm
T. Moscow
Saturn Ramenskoye
12:00 pm
Kaluga
Khimki 2
02:00 pm
FK Strogino Moscow
Krasnogorsk
02:00 pm
Salyut-Belgorod
R. Volgograd 2
03:00 pm
Kvant
Khimik Novomoskovsk
03:00 pm
Leningradets
Vladimir
03:30 pm
Znamya Truda
Dolgoprudny
Russia - 2. Division: West
Russia - 2. Division: West
03:00 pm
Saratov
Lipetsk
03:00 pm
T. Moscow
Saturn Ramenskoye
12:00 pm
Kaluga
Khimki 2
02:00 pm
FK Strogino Moscow
Krasnogorsk
02:00 pm
Salyut-Belgorod
R. Volgograd 2
03:00 pm
Kvant
Khimik Novomoskovsk
03:00 pm
Leningradets
Vladimir
03:30 pm
Znamya Truda
Dolgoprudny
Scotland - Premiership
Scotland - Premiership
03:00 pm
St. Mirren
Dundee Utd
Slovenia - 2. SNL
Slovenia - 2. SNL
04:00 pm
Bilje
Brda
04:00 pm
Brezice
Beltinci
04:00 pm
Fuzinar
Drava
04:00 pm
Rogaska
Jadran Dekani
04:00 pm
Bravo
Ankaran
04:00 pm
Dob
Radomlje
04:00 pm
Nafta
Ilirija
04:00 pm
Tabor Sezana
NK Krka
Sweden - Allsvenskan
Sweden - Allsvenskan
02:00 pm
Djurgarden
Ostersunds
04:30 pm
Kalmar
Elfsborg
Sweden - Superettan
Sweden - Superettan
02:00 pm
Mjallby
GAIS
04:30 pm
Trelleborgs
Osters
Sweden - Division 1: Norra
Sweden - Division 1: Norra
03:00 pm
Umea FC
Nykopings
04:00 pm
Sandvikens
Linkoping City
04:00 pm
Vasalunds
Rynninge
03:00 pm
Torns
Landskrona
Sweden - Division 1: Sodra
Sweden - Division 1: Sodra
03:00 pm
Umea FC
Nykopings
04:00 pm
Sandvikens
Linkoping City
04:00 pm
Vasalunds
Rynninge
03:00 pm
Torns
Landskrona
Switzerland - Challenge League
Switzerland - Challenge League
03:00 pm
Aarau
Rapperswil
03:00 pm
Lausanne
Vaduz
03:00 pm
Servette
Kriens
03:00 pm
Wil
Chiasso
03:00 pm
Winterthur
Schaffhausen
Turkey - 1. Lig
Turkey - 1. Lig
02:00 pm
Hatayspor
Adana Demirspor
07:00 pm
Osmanlispor
Gaziantep
Ukraine - Premier League
Ukraine - Premier League
03:00 pm
Dyn. Kyiv
Lviv
05:30 pm
FK Zorya Luhansk
Oleksandriya
05:30 pm
Shakhtar Donetsk
Mariupol
Ukraine - Persha Liga
Ukraine - Persha Liga
03:00 pm
Inhulets
Balkany
USA - MLS
USA - MLS
01:00 am
Minnesota United
Houston Dynamo
02:00 am
Colorado Rapids
Columbus Crew
11:00 pm
Sporting Kansas City
Seattle Sounders
12:30 am
Toronto FC
San Jose Earthquakes
USA - USL Pro
USA - USL Pro
01:30 am
Austin Bold
New Mexico
01:30 am
Oklahoma City Energy
Colorado Springs
01:30 am
Rio Grande
San Antonio
02:00 am
Real Monarchs
Phoenix Rising
03:00 am
LA Galaxy 2
Orange County SC
03:00 am
Portland 2
El Paso
03:30 am
Las Vegas Lights
Tulsa Roughnecks
09:30 pm
Tacoma Defiance
Fresno
07:00 pm
Bethlehem
Louisville City