banner
banner
France - Ligue 1
France - Ligue 1
04:00 pm
Guingamp
Marseille
07:00 pm
Nice
Caen
07:00 pm
Nimes
Bordeaux
07:00 pm
Strasbourg
Montpellier
France - Ligue 2
France - Ligue 2
02:00 pm
Grenoble
Lens
France - CFA: Group A
France - CFA: Group A
05:00 pm
Lyon II
Martigues
05:00 pm
Saint Priest
Nice II
05:00 pm
Colomiers
Trelissac
05:00 pm
Les Herbiers
Stade Montois
05:00 pm
Romorantin
Nimes II
05:00 pm
Saint-Pryve
Bordeaux II
05:00 pm
Le Havre II
Bastia-Borgo
05:00 pm
Nantes II
Boulogne
05:00 pm
Paris SG II
Lorient II
05:00 pm
Lens II
Bobigny
05:00 pm
Lille II
Fleury-Merogis
02:00 pm
Athletico M.
Hyeres
05:00 pm
Toulon
Annecy
05:00 pm
Sete
Moulins-Yzeure
02:00 pm
Furiani Agliani
Chartres
05:00 pm
Poissy
Vitre
04:00 pm
Haguenau
IC Croix
05:00 pm
Feignies-Aulnoye
Arras
05:00 pm
Grasse
Marseille II
05:00 pm
St Etienne II
Le Puy
05:00 pm
Frejus Saint Raphael
Jura Sud
05:00 pm
Marseille Endoume
Monaco II
05:00 pm
Stade Bordelais
Andrezieux
05:00 pm
Sainte-Genevieve
Schiltigheim
05:00 pm
Sedan
Creteil
05:00 pm
Pontarlier
Monts
05:30 pm
Bergerac
Blois
05:00 pm
Saint-Malo
Granville
05:00 pm
Stade Briochin
Mantes
05:30 pm
Vannes
Oissel
05:00 pm
ASM Belfort
Epinal
05:00 pm
Lusitanos
Reims II
France - CFA: Group B
France - CFA: Group B
05:00 pm
Lyon II
Martigues
05:00 pm
Saint Priest
Nice II
05:00 pm
Colomiers
Trelissac
05:00 pm
Les Herbiers
Stade Montois
05:00 pm
Romorantin
Nimes II
05:00 pm
Saint-Pryve
Bordeaux II
05:00 pm
Le Havre II
Bastia-Borgo
05:00 pm
Nantes II
Boulogne
05:00 pm
Paris SG II
Lorient II
05:00 pm
Lens II
Bobigny
05:00 pm
Lille II
Fleury-Merogis
02:00 pm
Athletico M.
Hyeres
05:00 pm
Toulon
Annecy
05:00 pm
Sete
Moulins-Yzeure
02:00 pm
Furiani Agliani
Chartres
05:00 pm
Poissy
Vitre
04:00 pm
Haguenau
IC Croix
05:00 pm
Feignies-Aulnoye
Arras
05:00 pm
Grasse
Marseille II
05:00 pm
St Etienne II
Le Puy
05:00 pm
Frejus Saint Raphael
Jura Sud
05:00 pm
Marseille Endoume
Monaco II
05:00 pm
Stade Bordelais
Andrezieux
05:00 pm
Sainte-Genevieve
Schiltigheim
05:00 pm
Sedan
Creteil
05:00 pm
Pontarlier
Monts
05:30 pm
Bergerac
Blois
05:00 pm
Saint-Malo
Granville
05:00 pm
Stade Briochin
Mantes
05:30 pm
Vannes
Oissel
05:00 pm
ASM Belfort
Epinal
05:00 pm
Lusitanos
Reims II
France - CFA: Group C
France - CFA: Group C
05:00 pm
Lyon II
Martigues
05:00 pm
Saint Priest
Nice II
05:00 pm
Colomiers
Trelissac
05:00 pm
Les Herbiers
Stade Montois
05:00 pm
Romorantin
Nimes II
05:00 pm
Saint-Pryve
Bordeaux II
05:00 pm
Le Havre II
Bastia-Borgo
05:00 pm
Nantes II
Boulogne
05:00 pm
Paris SG II
Lorient II
05:00 pm
Lens II
Bobigny
05:00 pm
Lille II
Fleury-Merogis
02:00 pm
Athletico M.
Hyeres
05:00 pm
Toulon
Annecy
05:00 pm
Sete
Moulins-Yzeure
02:00 pm
Furiani Agliani
Chartres
05:00 pm
Poissy
Vitre
04:00 pm
Haguenau
IC Croix
05:00 pm
Feignies-Aulnoye
Arras
05:00 pm
Grasse
Marseille II
05:00 pm
St Etienne II
Le Puy
05:00 pm
Frejus Saint Raphael
Jura Sud
05:00 pm
Marseille Endoume
Monaco II
05:00 pm
Stade Bordelais
Andrezieux
05:00 pm
Sainte-Genevieve
Schiltigheim
05:00 pm
Sedan
Creteil
05:00 pm
Pontarlier
Monts
05:30 pm
Bergerac
Blois
05:00 pm
Saint-Malo
Granville
05:00 pm
Stade Briochin
Mantes
05:30 pm
Vannes
Oissel
05:00 pm
ASM Belfort
Epinal
05:00 pm
Lusitanos
Reims II
France - CFA: Group D
France - CFA: Group D
05:00 pm
Lyon II
Martigues
05:00 pm
Saint Priest
Nice II
05:00 pm
Colomiers
Trelissac
05:00 pm
Les Herbiers
Stade Montois
05:00 pm
Romorantin
Nimes II
05:00 pm
Saint-Pryve
Bordeaux II
05:00 pm
Le Havre II
Bastia-Borgo
05:00 pm
Nantes II
Boulogne
05:00 pm
Paris SG II
Lorient II
05:00 pm
Lens II
Bobigny
05:00 pm
Lille II
Fleury-Merogis
02:00 pm
Athletico M.
Hyeres
05:00 pm
Toulon
Annecy
05:00 pm
Sete
Moulins-Yzeure
02:00 pm
Furiani Agliani
Chartres
05:00 pm
Poissy
Vitre
04:00 pm
Haguenau
IC Croix
05:00 pm
Feignies-Aulnoye
Arras
05:00 pm
Grasse
Marseille II
05:00 pm
St Etienne II
Le Puy
05:00 pm
Frejus Saint Raphael
Jura Sud
05:00 pm
Marseille Endoume
Monaco II
05:00 pm
Stade Bordelais
Andrezieux
05:00 pm
Sainte-Genevieve
Schiltigheim
05:00 pm
Sedan
Creteil
05:00 pm
Pontarlier
Monts
05:30 pm
Bergerac
Blois
05:00 pm
Saint-Malo
Granville
05:00 pm
Stade Briochin
Mantes
05:30 pm
Vannes
Oissel
05:00 pm
ASM Belfort
Epinal
05:00 pm
Lusitanos
Reims II