latest football news in Nigeria
Germany - Bundesliga
Germany - Bundesliga
14:30
Hannover
B. Monchengladbach
14:30
Bayern Munich
Hertha Berlin
14:30
Hoffenheim
Freiburg
14:30
Stuttgart
Eintracht Frankfurt
17:30
Werder Bremen
Hamburger SV
Germany - 2. Bundesliga
Germany - 2. Bundesliga
41'
Aue
Kaiserslautern
41'
Duisburg
Ingolstadt
41'
Greuther Furth
Braunschweig
40'
Union Berlin
Sandhausen
Germany - 3. Liga
Germany - 3. Liga
13:00
Aalen
Meppen
13:00
Hansa Rostock
Magdeburg
13:00
Paderborn
Wurzburger Kickers
13:00
Unterhaching
Lotte
13:00
VfL Osnabruck
Sonnenhof Grossaspach
13:00
Wehen
Hallescher
13:00
Zwickau
Preussen Munster
Germany - Regionalliga: Nord
Germany - Regionalliga: Nord
Postp.
Augsburg II
Pipinsried
13:00
Buchbach
Ingolstadt II
Postp.
Burghausen
Garching
24'
Nurnberg II
Munich 1860
Postp.
Rosenheim
Seligenporten
Postp.
Schalding
Illertissen
Postp.
SpVgg Bayreuth
Unterfohring
13:00
Schott Mainz
Rochling
14:30
Stuttgart II
Stutt. Kickers
Postp.
Bonner
Wegberg-Beeck
13:00
Dortmund II
Verl
Postp.
Dusseldorf II
Rodinghausen
Postp.
Erndtebruck
Viktoria Koln
15:00
Oberhausen
Alemannia Aachen
Postp.
Wiedenbruck
RW Essen
Postp.
Wuppertaler
B. Monchengladbach II
13:00
TSV Steinbach
Kassel
13:00
TuS Koblenz
Walldorf
13:00
Koln II
Wattenscheid
Postp.
Uerdingen
Westfalia Rhynern
13:00
Kickers Offenbach
Freiburg II
13:00
Saarbrucken
Mainz II
Postp.
Stadtallendorf
Worms
Postp.
SC Weiche-08
BSV Rehden
Postp.
Braunschweig II
Altona
Postp.
Jeddeloh
Hannover II
Postp.
Bautzen
Meuselwitz
6'
Energie Cottbus
Halberstadt
14:30
Mannheim
FSV Frankfurt
Germany - Regionalliga: Sud
Germany - Regionalliga: Sud
Postp.
Augsburg II
Pipinsried
13:00
Buchbach
Ingolstadt II
Postp.
Burghausen
Garching
24'
Nurnberg II
Munich 1860
Postp.
Rosenheim
Seligenporten
Postp.
Schalding
Illertissen
Postp.
SpVgg Bayreuth
Unterfohring
13:00
Schott Mainz
Rochling
14:30
Stuttgart II
Stutt. Kickers
Postp.
Bonner
Wegberg-Beeck
13:00
Dortmund II
Verl
Postp.
Dusseldorf II
Rodinghausen
Postp.
Erndtebruck
Viktoria Koln
15:00
Oberhausen
Alemannia Aachen
Postp.
Wiedenbruck
RW Essen
Postp.
Wuppertaler
B. Monchengladbach II
13:00
TSV Steinbach
Kassel
13:00
TuS Koblenz
Walldorf
13:00
Koln II
Wattenscheid
Postp.
Uerdingen
Westfalia Rhynern
13:00
Kickers Offenbach
Freiburg II
13:00
Saarbrucken
Mainz II
Postp.
Stadtallendorf
Worms
Postp.
SC Weiche-08
BSV Rehden
Postp.
Braunschweig II
Altona
Postp.
Jeddeloh
Hannover II
Postp.
Bautzen
Meuselwitz
6'
Energie Cottbus
Halberstadt
14:30
Mannheim
FSV Frankfurt
Germany - Regionalliga: West
Germany - Regionalliga: West
Postp.
Augsburg II
Pipinsried
13:00
Buchbach
Ingolstadt II
Postp.
Burghausen
Garching
24'
Nurnberg II
Munich 1860
Postp.
Rosenheim
Seligenporten
Postp.
Schalding
Illertissen
Postp.
SpVgg Bayreuth
Unterfohring
13:00
Schott Mainz
Rochling
14:30
Stuttgart II
Stutt. Kickers
Postp.
Bonner
Wegberg-Beeck
13:00
Dortmund II
Verl
Postp.
Dusseldorf II
Rodinghausen
Postp.
Erndtebruck
Viktoria Koln
15:00
Oberhausen
Alemannia Aachen
Postp.
Wiedenbruck
RW Essen
Postp.
Wuppertaler
B. Monchengladbach II
13:00
TSV Steinbach
Kassel
13:00
TuS Koblenz
Walldorf
13:00
Koln II
Wattenscheid
Postp.
Uerdingen
Westfalia Rhynern
13:00
Kickers Offenbach
Freiburg II
13:00
Saarbrucken
Mainz II
Postp.
Stadtallendorf
Worms
Postp.
SC Weiche-08
BSV Rehden
Postp.
Braunschweig II
Altona
Postp.
Jeddeloh
Hannover II
Postp.
Bautzen
Meuselwitz
6'
Energie Cottbus
Halberstadt
14:30
Mannheim
FSV Frankfurt
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg
Germany - Oberliga: Baden-Wurttemberg
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg
Germany - Oberliga: Bayern
Germany - Oberliga: Bayern
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg
Germany - Oberliga: Bremen
Germany - Oberliga: Bremen
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg
Germany - Oberliga: Hamburg
Germany - Oberliga: Hamburg
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg
Germany - Oberliga: Hessen
Germany - Oberliga: Hessen
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg
Germany - Oberliga: Niedersachsen
Germany - Oberliga: Niedersachsen
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg
Germany - Oberliga: Nordost-Nord
Germany - Oberliga: Nordost-Nord
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg
Germany - Oberliga: Nordost-Sud
Germany - Oberliga: Nordost-Sud
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg
Germany - Oberliga: NRW
Germany - Oberliga: NRW
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg
Germany - Oberliga: Schleswig-Holstein
Germany - Oberliga: Schleswig-Holstein
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg
Germany - Oberliga: Sudwest
Germany - Oberliga: Sudwest
12:00
Bremer
Werder Bremen III
13:00
Aumund-Vegesack
VfL Bremen
Postp.
Fulda
Hessen Dreieich
14:00
Spielberg
Karlsruher II
14:00
Walldorf II
Reutlingen
13:00
Eintracht Trier
Jagersburg
Postp.
Wunstorf
Delmenhorst
13:00
FC 08 Homburg
Salmrohr
14:30
Hertha Wiesbach
Diefflen
14:30
Mechtersheim
SV Saar 05 Saarbrucken
14:00
Morlautern
Kaiserslautern II
15:00
Pfeddersheim
Eppelborn
Postp.
Pirmasens
Dudenhofen
14:00
Backnang
FC Nottingen
14:00
Bissingen
Weinheim
14:00
Neckarsulmer
Balingen
14:00
Oberachern
FC 08 Villingen
14:00
Sandhausen II
1. Goppinger Sportverein 1895
14:00
Ravensburg
Bahlinger
14:00
CfR Pforzheim
Freiberg